Přehled akcí: 22. 4. – 28. 4. 2019 (35. týden)

Termín Akce Poznámka
Po
22.4.
  Velikonoční pondělí
Út
23.4.
8:00-9:40 IT č. 1 – zdravotnické školení HELPÍK – 5. A
lektor. p. Gorčík
10:00-11:40 IT č. 1 – zdravotnické školení HELPÍK – 5. B
lektor. p. Gorčík
10:00 MD – divadelní představení Maryša – 8. A, 8. B, 9. A, 9. B
cena 80,- Kč / bez dopravy / odchod v 9:15 hod.
11:50-13:30 Zdravotnické proškolení žáků – 1. pomoc – 4. C
St
24.4.
8:30 NIDV Liberec – školení – Hodnocení žáků
Čt
25.4.
9:00-12:30 DDH – soutěž mladých cyklistů I. + II. kat.
vybraní žáci 6. – 9. tříd
Poznámka: UKONČENÍ JARNÍ SBĚROVÉ AKTIVITY
+ odvoz kontejneru

26.4.
8:00-9:30 Plavecký bazén – 8. lekce plaveckého výcviku – 2. C, 3. B
doprava tam MHD, zpět – 10:00 hod. objednána

 

BejbyKoktejl

Ve 3. čísle BejbyKoktejlu byli za nejlepší literární počin oceněni:
Míša Krahulcová ze 2. C ze přepis a ilustraci básně Na horách sejou hrách
Martin Seifert ze 4. A  za komiks Pověst o Přemyslovi
Štěpán Klein ze 4. C za Středověký hrad
Všichni dostali svůj časopis BejbyKoktejl a drobnou odměnu.

V křížovkářské soutěži se sešlo 89 správných prací. Sladkou odměnu získávají:
Karolína Štorková 2. A
Anna Rejmonová 3. A
Klaudie Buschtová 3. B
Oliwia Maňkowska 4. A
Patrik Nikl 4. B
Tereza Koralová 4. C
Michaela Havlová 5. A
Jitka Česká 5. C

3. číslo je ke stažení zde.

Přehled akcí: 15. 4. – 21. 4. 2019 (34. týden)

Termín Akce Poznámka
Po
15.4.
7:40 MH U Přehrady – OF ve vybíjené 2019
8:00 TERMÍN PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK NA SŠ
náhradní rozvrh pro žáky 9. tříd – spojeno
14:00-15:00 ZŠ Liberecká – setkání se zástupci Nadace Jablotron
Poznámka: TERMÍN zápisu známek z čtvrtletí
Út
16.4.
8:00 Gy Ba – Okresní kolo Biologické olympiády – kat. C
8:30 MD – divadelní představení – Staré pověsti české – 4. A, 4. B, 4. C
odjezd autobusu v 8:10 hod. / cena 60,- Kč
10:30 MD – divadelní představení – Staré pověsti české – 3. A, 3. B
BEZ DOPRAVY!! / cena 60,- Kč
11:50-13:30 Zdravotnické proškolení žáků – 1. pomoc – 4. B
13:45 místnost Parlamentu – setkání zástupců školního parlamentu s panem ředitelem
St
17.4.
8:00-13:00 hřiště u ZŠ Mozartova – OF v minikopané
8:30-15:00 NIDV – seminář pro učitele Ch – Zacházení s chemickými látkami
9:00-14:00 SŠS – seminář „Odpovědnost vedoucích pracovníků“
10:00 Kino Radnice – Projekt PLANETA ZEMĚ – Kolumbie – ráj slasti a neřesti – 8. A, B, 9. A, B
cena: 70,- Kč/žák, odchod tříd samostatný, příchod ke kinu v 9:45 hod. / doba projekce 65 – 70 min.
10:00 ŠD – schůzka vychovatelek
14:00 sborovna – PEDAGOGICKÁ RADA
všichni vyučující – podklady One Drive – čtvrtletní porada
Čt
18.4.
  VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

19.4.
  Státní svátek – Velký pátek
Poznámka: Následující týden:
úterý 23. 4. – 8:00 – 9:40 hod. IT č. 1 – školení 1. pomoci HELPÍK 2019 5. A, lektor p. Gorčík
                     10:00 – 11:40 hod. – pokračování pro 5. B
                     10:00 hod. – MD Maryša – 8. a 9. třídy / cena 80,- Kč

 

Matematická olympiáda

9. 4. 2019 – okresní kolo

kategorie Z 6

27. místo – Eliška Košťálová

37. místo – Vojtěch Chutic

kategorie Z 7

18. místo – Matěj Kochánek

27. místo – Pavel Jodas

kategorie Z 8

24. – 33. místo – Matouš Janda