Přehled akcí: 13. 1. – 19. 1. 2020 (20. týden)

Termín Akce Poznámka
Po
13.1.
10:00 Termín odeslání nominace – „O nejrychlejšího prvňáčka“
Út
14.1.
8:00-11:40 Markétina dopravní výchova – 1. A, 1. B, 1. C, 5. C
8:30-11:00 PPP Smetanova 66 – Diskuzní fórum a sdílení zkušeností asistentů pedagoga na MŠ a ZŠ
8:30 Gymnázium U Balvanu – Okresní kolo dějepisné olympiády
14:00 IT č. 1 – Školní kolo olympiády Nj – 2. část
St
15.1.
9:30 Pardubice – regionální finále soutěže Mladý chemik
odjezd v 6:15 hod.
14:00 sborovna – schůzka vyučujících
Čt
16.1.
8:30 MK Dolní nám. – beseda s autorským čtením „Alenka a Krakonoš“ – 2. A, 2. B
spisovatelka D. Šárková
9:00-15:00 NIDV – seminář pro vedoucí pracovníky
Strategické řízení a plánování na školách
9:30 Zimní stadion – Veselá bruslička – 5. C
2. lekce
10:00 MK Dolní nám. – pokračování besedy s autorským čtením – 3. A, 3. B

17.1.
8:30-10:00 Plavecký bazén – plavecký výcvik – 6. lekce – 2. A, 2. B
odjezd autobusu v 8:15 hod. ze zastávky Mšeno – škola, návrat v 10:30 hod. zpět – zaj. Busline
8:30 MH U Přehrady – turnaj žáků 3. tříd SPORTIMA CUP 2020
10:00 – 14:00 hod.
10:00-12:00 AH Střelnice – nominace – „O nejrychlejšího prvňáčka“
Poznámka: Následující týden:
středa 22. 1. – 14:00 hod. – sborovna – POLOLETNÍ PEDAGOGICKÁ RADA

 

BejbyKoktejl

Ve 2. čísle časopisu BejbyKoktejl byli za nejlepší tvůrčí počin oceněni:
Amálka Vávrová ze 2. A za příběh O husách a listí
Jan Jirouš ze 3. B za články The Beatles a Amundsen a Scott
Míša Krahulcová ze 3. C za básničky
Všichni dostali svůj časopis, hračku a sladkost.

V křížovkářské soutěži se sešlo 78 správných odpovědí, bohužel celá řada osmisměrek byla nepodepsaná, nebo jen jménem bez třídy.
Sladkou odměnu získali:
Honza Hercog z 1. A
Nela Rájková ze 2. A
Diana Surkovová ze 3. C
Aneta Klucká ze 4. A
Ondra Vašků ze 4. B
Adéla Beranová z 5. C

2. číslo je ke stažení zde.

Přehled akcí: 6. 1. – 12. 1. 2020 (19. týden)

Termín Akce Poznámka
Po
6.1.
7:45-12:15 MH U Přehrady – KF ve futsalu
Út
7.1.
   
St
8.1.
8:55-11:40 MAJÁK o. p. s. – Preventivní program – 5. B
„Jsem originál“
10:00-15:00 NIDV Liberec – met. školení Nj
Čt
9.1.
9:30 Zimní stadion – Veselá bruslička – 5. C
zahájení programu

10.1.
8:30-10:00 Plavecký bazén – plavecký výcvik – 5. lekce – 2. A, 2. B
odjezd autobusu v 8:15 hod. ze zastávky Mšeno – škola, návrat v 10:30 hod. zpět – zaj. Busline 
 

 

Přehled akcí: 30. 12. – 5. 1. 2020 (18. týden)

Termín Akce Poznámka
Po
30.12.
  Vánoční prázdniny
Út
31.12.
  Vánoční prázdniny
St
1.1.
   
Čt
2.1.
8:00-16:00 prostor ŠD – seminář pro přihlášené učitele – Šablony – „Jedeme podle stejných pravidel“
lektoři Semiramis

3.1.
8:00-16:00 prostor ŠD – seminář pro přihlášené učitele – Šablony – „Jedeme podle stejných pravidel“
lektoři Semiramis
 

 

Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR

Soutěž Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR

Ve středu 11. 12. 2019 se tři žáci 9. tříd zúčastnili krajského kola soutěže Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR, které probíhalo v prostorách IQLANDIA v Liberci.

Z celkového počtu 441 žáků z celkem 5 krajů ČR se Jakub Lelek umístil na pěkném 209. místě, Tomáš Vojtěch na krásném 65. místě a neskutečně zabodoval Matouš Janda, který obsadil fantastické 2. místo.

Pro Matouše Jandu je to jasný postup do regionálního finále této soutěže, které se bude konat 15. 1. 2020 v prostorách Střední průmyslové školy chemické v Pardubicích.

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.