Přehled akcí: 19. 2. – 25. 2. 2018 (26. týden)

Termín Akce Poznámka

Po
19.2.

 

 

8:30 EC – EKO PROGRAM – roční období ZIMA – 1. C
10:00-10:45 Školní kolo recitační soutěže – 1. stupeň
10:55-11:40 KALIBRO -Přírodovědný základ – úvod testování – 5. B
dokončení – čtvrtek 22. 2.
11:50-12:35 KALIBRO -Přírodovědný základ – úvod testování – 5. A
viz výše
Út
20.2.
7:55 ODEVZDÁNÍ PODKLADŮ – SUPLOVÁNÍ – únor 2018
8:00 Screening 2. třídy – PPP p. Hujerová – 2. A, 2. B
8:00-9:40

ve třídě 5. B – beseda s MP – Kyberšikana, Tabákový zákon, činnost MP – 5. A
výměna tříd, lektor. p. Lejsek

 9:00 OVOCE DO ŠKOL – únor
9:00 GyRa – Okresní kolo ZO
10:00-11:40 ve třídě 5. B – pokračování besedy s MP – pro 5. B
 14:00-16:00 Liberec – školení Aj

St
21.2.

8:00 Screening 2. třídy – PPP p. Hujerová
8:00 návštěva ze SPC – Mgr. Jehličková – 3. B
8:30 DDM Vikýř – Okresní kolo O Aj
8:30 EC – EKO PROGRAM – roční období ZIMA – 1. B
10:00-10:45 KALIBRO – Anglický jazyk – testování – 5. A, 5. B
11:00-12:30 Plavecký bazén – zahájení plaveckého výcviku – 2.B, 3. C
odjezd – BUSLINE 10:30 hod. – návrat ve 13.00 hod. od bazénu / obě třídy ZMĚNA ROZVRHU
Čt
22. 2.
8:00 SEMIRAMIS – studium metodiků prevence
8:30-15:00 NIDV Liberec – funkční studium
8:30 EC – EKO PROGRAM – roční období ZIMA – 1. A
9:40

Zimní stadion – pokračování kurzu Veselá bruslička – 4. C
lekce č. 2, odjezd 9.00 hod.

15:15 sborovna – výchovná komise – 1. B
16:00 GyRa – Akademíe souvislostí – účast na projektu


23.2.

8:00 Screening 2. třídy – PPP p. Hujerová – 2. A, 2. B
8:00 SEMIRAMIS – studium metodiků prevence 
8:30-11:30 Ekocentrum – vých. program – 3. A
„Od obilky k pečivu“
 9:00-12:00  Měst. úřad – GDPR – seminář
Poznámka: Kontrola TK – únor

Poznámka: JARNÍ PRÁZDNINY 26. 2. – 2. 3. 2018
pondělí 5. 3. – Pokračování programu ŠKOLIČKA 1. lekce ve škole – 15:00 – 16:00 hod.
středa 7. 3. – Střelnice – Žákovská liga škol – finále 6. – 7. třídy
čtvrtek 8. 3. – Střelnice – Žákovská liga škol – finále 8. – 9. třídy
pátek 9. 3. – IT č. 1 – přednáška MP pro 7. třídy – 8:00 hod. 7. A / 10:00 hod. 7. B

 

Konverzační soutěž v německém jazyce

12. 2. 2018 – okresní kolo

kategorie II. A

3. místo – Radka Bělíková

kategorie 0

2. místo – Eliška Latislavová
12. místo – Filip Skalický

Přehled akcí: 12. 2. – 18. 2. 2018 (25. týden)

Termín Akce Poznámka

Po
12.2.

 

 

8:00 DDM Vikýř – Olympiáda Nj
8:55-10:45 KARNEVAL pro nejmenší – 1. + 2. třídy
tělocvična
9:40 sborovna – schůzka se školním asistentem
13:00 ŠD – Karneval v maskách – pokračování akce
pro všechny žáky ŠD
Poznámka: NUTNÉ!
1) odevzdat daňové prohlášení
2) předat zpět vysvědčení
3) vyuč. 1. st. – T výk. + KL – prohlídka
Út
13.2.
8:00 Plavecký bazén – zakončení plaveckého výcviku – 2. A, 3. A, 3. B
7:30 hod. odjezd – BUSLINE
8:00-9:40 KALIBRO – Ma – 5. A
13:00-15:00 Hotel Petra – Liberec – seminář Mgr. Novotného
učebnice Ma pro 1. st. + ukázky novinek

St
14.2.

8:00-9:40 KALIBRO – Ma – 5. B
8:30-13:30 Liberec – KÚ – Konference k inkluzivnímu vzdělávání
9:45 sborovna 1. st. – schůzka vyuč. – ŠKOLIČKA 2018
13:15-14:45 Exkurze – Jablonecká nástrojárna – 8. A
Čt
15. 2.
9:00-15:00 NIDV Liberec – funkční studium
12:30-14:00 Exkurze – Jablonecká nástrojárna – 8. B


16.2.

10:15-12:00 DDH 2. lekce závěrečný test – náhradní termín – 3. C
Poznámka: Soustředění FK Jablonec – Portugalsko
16. 2. včetně do středy 21. 2. – viz seznam hráčů
Poznámka: NEPŘEHLÉDNĚTE
úterý 20. 2. – IT č. 1 – UZAVŘENA pro přednášky MP p. Lejsek – Kyberšikana, Tabákový zákon, činnost MP
8:00 hod. 5. A / 10:00 hod. 5. B
středa 21. 2. – DDM Vikýř – O Aj – okresní kolo
– zahájení plaveckého výcviku 2. B, + 3. C (11:00 – 12.30 hod.) – doprava BUSLINE
následující týden = JARNÍ PRÁZDNINY

 

Prodej stravenek – březen

Prodej stravenek na březen 2018

(18 stravovacích dnů)
ve čtvrtek 22. 2. a v pátek 23. 2. 2018
1. stupeň: 378,- Kč (platí pro 7 – 10leté žáky)
2. stupeň: 414,- Kč (platí pro 11 – 14leté žáky)
2. stupeň: 450,- Kč (platí pro 15leté žáky a starší)

Cizí: 1 044,- Kč

Iva Sklenářová, ved. ŠJ

Přehled akcí: 5. 2. – 11. 2. 2018 (24. týden)

Termín Akce Poznámka

Po
5.2.

 

 

8:00  LVVZ – Špindlerův Mlýn / Břízky – Bedřichov
8:00-8:45 Projekt drogerie DM: Veselé zoubky – 1. A
lektor: zást. DM drogerie p. Trojan
8:15-10:00 DDH 2. lekce – závěrečný test – 3. A
8:55-9:40 pokračování projektu Veselé zoubky – 1. B
10:00-10:45 pokračování projektu Veselé zoubky – 1. C
Poznámka: TERMÍN předání peněz – kurz Veselá bruslička – p. Marat
Út
6.2.
8:00 LVVZ – Špindlerův Mlýn / Břízky – Bedřichov
  OVOCE DO ŠKOL – únor
St 7.2. 8:00 LVVZ – Špindlerův Mlýn / Břízky – Bedřichov
8:00-9:40 KALIBRO – Čj – 5. A
Čt 8. 2. 8:00 LVVZ – Špindlerův Mlýn / Břízky – Bedřichov
8:15-10:00 DDH 2. lekce – závěrečný test – 3. B
9:00-15:00 NIDV Liberec – funkční studium
úprava rozvrhu – TRVALÁ oznámeno 4. C, 9. A + datumově 8. B
9:40 Zimní stadion – zahájení kurzu Veselá bruslička – 4. C
odjezd 9:00 hod.
10:15-12:00 DDH 2. lekce – závěrečný test – 3. C


9.2.

 

8:00-9:40  KALIBRO – Čj – 5. B
8:00 LVVZ – Špindlerův Mlýn / Břízky – Bedřichov
Poznámka: TERMÍN odevzdání daňových prohlášení
So
10.2.
9:00 DDM Vikýř – Zpěváčci 2018 – pěvecká soutěž