Přehled akcí: 18. 3. – 24. 3. 2019 (30. týden)

Termín Akce Poznámka
Po
18.3.
7:30-11:00 MH U Přehrady – OF basketbal dívek IV. kat.
8:00 Hotel Jelínek – Bedřichov – soustředění DPS Vrabčáci
1. třída, Vrabčata a Vrabčáci
9:00-11:00 Učebna lesní pedagogiky – Přírodověda – LES – 4. C
Út
19.3.
8:00 Hotel Jelínek – Bedřichov – soustředění DPS Vrabčáci
1. třída, Vrabčata a Vrabčáci
8:30 AH Střelnice – Atletická liga – 2. kolo – mladší žáci
10:15 EC – divadelní představení pro žáky 2. stupně v Aj
6. – 9. třídy – 70,- Kč / odchod samostatný – 9:20 hod.
St
20.3.
8:00 Hotel Jelínek – Bedřichov – soustředění DPS Vrabčáci
1. třída, Vrabčata a Vrabčáci
8:00-9:40 IT č. 1 – přednáška MP Jablonec  – Kyberšikana – 5. C
8:30 AH Střelnice – Atletická liga – 2. kolo – starší žáci
8:30-10:30 Učebna lesní pedagogiky – Prvouka – LES – 2. A
9:00-15:30 NIDV Liberec – Výuka reálií Aj – 3. část semináře
10:00-11:40 IT č. 1 – pokračování přednášky MP – Kyberšikana – 5. B
10:55-13:30 Prevence Frýdlant – pokračování nového projektu – 6. B
Čt
21.3.
8:55-9:40 DESKOVÉ HRY – Projekt NAKAP – 5. A
2. patro – čítárna
10:00 Zimní stadion – Veselá bruslička 2019 – závěr – 4. A
5. lekce
10:00-10:45 DESKOVÉ HRY – pokračování – 9. B
2. patro – čítárna
10:00 ZŠ Na Šumavě – spolupráce škol – Projekt Nj
výběr žáků
10:55-11:40 DESKOVÉ HRY – pokračování – 7. B
2. patro – čítárna

22.3.
8:00-9:30 Plavecký bazén – 4. lekce plaveckého výcviku – 2. C, 3. B
doprava tam MHD, zpět – 10:00 hod. objednána
9:00 Praha – Mensa ČR – Konference
So
23.3.
9:00 Praha – Mensa ČR – Konference 
Poznámka: Následující týden:
pondělí 25. 3. – PROJEKTOVÝ DEN pro žáky 8. tříd
1) SUPŠS + VOŠ Horní náměstí
2) Jablonecká nástrojárna – exkurze
středa 27. 3.  15:30 – 17:00 Den otevřených dveří na Mozartovce č. 1
čtvrtek 28. 3. 15:30 – 17:00 Den otevřených dveří na Mozartovce č. 2

Přehled akcí: 11. 3. – 17. 3. 2019 (29. týden)

Termín Akce Poznámka
Po
11.3.
  TERMÍN odevzdání postupujících žáků MO 6., 7. a 8. tříd
Út
12.3.
8:00-8:45 Projekt DM – Veselé zoubky – 1. A
8:55-9:40 Projekt DM – Veselé zoubky – 1. B
St
13.3.
10:00 ŠD – schůzka vychovatelek
15:30 Sborovna – výchovná komise – 6. B
Čt
14.3.
8:00-8:50 tělocvična – Projekt FABER – Vikingové
1. vystoupení – 4. – 6. třídy / viz rozpis / žák 50,- Kč
9:00 Magistrát Jbc. – schůze ŘŠ
9:00-9:50 tělocvična – pokračování vystoupení FABER
7. – 9. třídy / viz rozpis / žák 50,- Kč
10:00 Zimní stadion Jablonec – Veselá bruslička 2019 – 4. A
4. lekce

15.3.
8:00 ZŠ Mozartova = předávka prostorů školy
8:00-9:30 Plavecký bazén – 3. lekce plaveckého výcviku – 2. C, 3. B
doprava tam samostatná – MHD, 10:00 hod. návrat = doprava objednána

 

Chemická olympiáda

1. 3. 2019 – okresní kolo

kategorie D

13. místo – Lukáš Kramár
14. místo – Kateřina Baloghová