Atletická liga – starší žáci a žákyně

28. 11. 2018 – AH Střelnice Jablonec nad Nisou – 1. kolo Atletické ligy – starší žáci a žákyně

Starší žáci –  3. místo – PARÁDA a potvrzení příslušnosti k nejlepším školám
1. ZŠ Pasířská 186 bodů, 2. ZŠ Arbesova 181 bod, 3. ZŠ Mozartova 139 bodů
12 nejstarších atletů z Mozartovky potvrdilo, že stále patří mezi nejlepší na okrese. Na „bednu“ se sice dostali pouze 2 žáci a to ve výšce na 2. místo Tomáš Viktorín, v kouli byl na 3. místě Lukáš Kunc, kterého 5. místem ještě podpořil Nikolas Čurda. Ostatní chlapci byli vždy v té lepší půlce celkového pořadí.

Starší žákyně-  4. místo – POCHVALA
1. ZŠ Pasířská 201 bod, 2. ZŠ Skálova Turnov 172 bodů, 3. ZŠ Arbesova 165 bod, 4. ZŠ Mozartova 148 bodů
Tento sympatický dívčí tým svým příchodem výrazně posílila všestranná žákyně Pavla Kumstátová, která již od prvních soutěží nenechává nikoho na pochybách, že je nejvýraznější kandidátkou na titul Sportovec roku 2019.
Právě ona s Eliškou Latislavovou svými atletickými výsledky výrazně pomáhají  dívkám držet ty nejvyšší příčky v celkovém pořadí.
Z výsledků: 300 m – 1. Pavla Kumstátová,  1 500 m – 1. Pavla Kumstátová, 60 m – 2. místo Eliška Latislavová,  dálka – 5. místo Eliška Latislavová, 3. místo – štafeta dívek – to tu dlouho v podání něžného pohlaví nebylo!!! Děkujeme samozřejmě i všem ostatním dívkám.
Stejně tak patří poděkování učitelům Tv Janám Lejskové a Málkové, Janu Kozderkovi a Radku Lesákovi za přípravu, nominaci a účast na těchto akcích.

Napište nám

Poznámka: Protože komentáře jsou redakčně kontrolovány, jejich publikování může být opožděno.