Atletický 4boj

15. 10. 2019 Atletický stadion Ludvíka Daňka v Turnově – Krajské kolo atletického 4 boje

PARÁDNÍ ATLETICKÉ VÝKONY NAŠICH ŽÁKŮ v krajském finále
Týmy starších žáků a žákyň školy se zúčastnily krajského finále  v Turnově. Věčný rival Arbesovka byl sice úspěšnější, ale výsledky našich chlapců a dívek v kraji jsou letos více než parádní….
Starší chlapci = 3. místo
, v první desítce pořadí jednotlivců na 4. místě Josef Hanzlíček, na 8. místě Nikolas Čurda. Dále v týmu bodovali Ondřej Zámečník, Jakub Škaloud a Matěj Vopat.

Starší dívky = 4. místo, na medailových pozicích výborné atletky 2. Ema Feilhauerová a 3. Pavla Kumstátová – FANTAZIE. Další dvě dívky Kristýna Kohoutková a Kateřina Vašků sice bojovaly, ale na nejlepším dívkám nestačily, přesto týmu pomohly na parádní 4. místo v Libereckém kraji. Poděkování patří učitelům Tv i trenérům, dále paní učitelce Málkové za zajištění této sportovní akce.

Další fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.