Fotogalerie

Školní rok 2017-2018

První pomoc – 14. 12. 2017 – 1. C

Štěstí samo nepřijde, pojďme mu tedy naproti – 6. 12. 2017 – literární soutěž

Kroužek robotiky – 5. 12. 2017

Rozsvícení vánočního stromu – Vrabčáci – 3. 12. 2017

Florbal – listopad 2017

Jablíčko – výchova zdraví – 21. 11. 2017 – 1. C

Naše smysly – ekoprogram – 15. 11. 2017 – 1. C

Halloween 2017

Rozsvícení majáku – 7. 11. 2017

Ocenění žáků Libereckého kraje – KÚ Liberec – 15. 11. 2017

Mazlíci a havěť – 17. 10. 2017 – 3. A

HZS LK – 13. 10. 2017 – 2. B

Ekoprogram – 12. 10. 2017 – 2. A + 2. B

Dravci – ZAYFERUS – 20. 9. 2017

Back to school – 13. 9. 2017

Školní rok 2016-2017

Itálie 2017 – 26. 5. – 4. 6. 2017

Školka – benefice

Družina domečky – 20. 6. 2017

Divadelní představení – 1. st. ve školce – 20. 6. 2017

Vodní svět – 19. 6. 2017

Mozart revue 2017 – 8. 6. 2017

Klokočí – jeskyně – 26. 6. 2017 – školní výlet 2. B Barcelona – 15. 6. 2017 Máj – měsíc poezie – 8. 6. 2017 Maják Praha – 22. 5. 2017 Oybin – 6. 6. 2017 Seminář a praktika z chemie – pH – květen 2017 Festival sborového zpěvu Plzeň – 22. 4. 2017 Semilský džbánek Jablonecký hudební festival Soutěž Libereckého kraje – Vrabčata a Vrabčáci – zlatí – duben 2017 Run and Help – 25. 5. 2017 O pardubický pramínek – 25. 5. 2017 Sedmihorky – 2. B – 18. 5. 2017 Školička Multikulturní výchova – projektový den – 12. 4. 2017 Minifotbal – Zákupy – 27. 4. 2017 Oslavy 25 let firmy Ligum a zpívání s Ondřejem Rumlem SPch – vlastnosti O2 a CO2 – duben Školička 2017 – chemie Zápis do 1. tříd – 6. 4. 2017 Evropa ve škole – 11. 4. 2017 Velikonoční tvoření – 2. A – 5. 3. 2017 Tradice Velikonoc – 2. B – 30. 4. 2017 Žonglér 2017 – 27. 3. 2017 Veselé zoubky – 23. 3. 2017 Vrabčáci – soustředění Bedřichov – 20. – 22. 3. 2017 Dětská recitace – okresní kolo – 18. 3. 2017 Živá knihovna povolání – 15. 2. 2017 Seminář a praktika z chemie – krystalizace a chromatografie – únor 2017 Projekt FABER 2017 – 21. 3. 2017 LVVZ 2017 – 27. 2. – 3. 3. 2017 Koncert Polsko – 3. 3. 2017 Plavecký výcvik – 2. B Africká kultura – multikulturní projekt – 9. 2. 2017 Šplhoun 2016 – 2. st. – 21. 12. 2016 KF florbal 3. – 5. tř. – 30. 1. 2017 Běh o nejrychlejšího prvňáčka Jablonecka Čtvero ročních období – Zima – 11. 1. 2017 – Ekocentrum – 2. A Tradiční Vánoce v Ekocentru – 22. 12. 2016 – 2. A Tříkrálové zpívání – 7. 1. 2017 – již po 19té Vánoční představení pro MŠ – prosinec 2016 Vánoční slavnosti – 19. 12. 2016 Adventní koncert DPS Vrabčáci – 15. 12. 2016 Exkurze Drážďany – 13. 12. 2016 Vrabčáci za děti – koncert – 11. 12. 2016 Chemický vánoční stromeček – prosinec 2016 Adventní koncert s P. Bende – Vrabčáci – 7. 12. 2016 Mikuláš 2. B – 5. 12. 2016 Mikuláš 2016 – 5. 12. 2016 Seminář a praktika z chemie – filtrace a krystalizace – listopad 2016 Benefice s B. Basikovou – Vrabčáci – 8. 12. 2016 Mosty – koncert – Vrabčáci – 6. 12. 2016 Slabikář – 29. 11. 2016 Rozsvícení vánočního stromečku 2016 – Vrabčáci Vánoční tradice – 2. B – Eurocentrum Vícejazyčnost je bohatství – 11. 11. 2016 Florbal 3. – 5. třídy – 10. 11. 2016 Seminář a praktika z chemie – vlastnosti látek – říjen 2016 Společně nejen na jevišti – 5. 11. 2016 Soustředění DPS Vrabčáci – Bedřichov – 31. 10. – 2. 11. 2016 Halloween v ŠD – 25. 10. 2016 Tonda obal na cestách – 18. – 19. 10. 2016 Hvězdy nad Ještědem – koncert v MD – 15. 10. 2016 L. Bílá a Vrabčáci – koncert v MD – 4. 10. 2016 „Šikula“ – hra na zahradě ŠD na přivítání prvňáčků – 30. 9. 2016 OP v přespolním běhu – 29. 9. 2016 Active English Week – 5. 9. – 16. 9. 2016 Fotografie prvňáčků – 1. b Fotografie prvňáčků – 1. a Harmonizační pobyt 6. tříd Bedřichov – 5. 9. – 9. 9. 2016

Školní rok 2015-2016

Mozart revue 2016 – 9. 6. 2016 Itálie 2016 – 27. 5. – 5. 6. 2016 Atletika – 15. 6. 2016 Cesta kolem světa – ŠD Karneval – ŠD Noční dobrodružství – ŠD výstava Eurocentrum – ŠD výstava Rýnovice – ŠD Výtvarka – ŠD Výtvarná soutěž – ŠD Výtvarný kroužek – ŠD OB poslední – kroužek Lemberk a Jablonné v Podještědí – 21. 6. 2016 – výlet 5. B Celostátní přehlídka školních dětských pěveckých sborů – 27. – 29. 5. 2016 Uničov ZOO Praha – 14. 6. 2016 – výlet 8. B do ZOO v Praze Sportovní hry zrakově postižené mládeže – 6. 6. – 10. 6. 2016 – Plzeň Ekoprogram – 13. 6. 2016 – školní výlet 1. B a Ekoprogram Hrubá Skála Exkurze 8. A a 9. A – 26. 5. 2016 – Centrum řemesel a bylinné zahrady Botanicus a Polabské národopisné muzeum Přerov nad Labem Ekocentrum – 8. 6. 2016 – výlet 1. A do Ekocentra v Sedmihorkách Dopravní hřiště – 6. 6. 2016 – DDH – závěrečné jízdy žáků 4. A a 4. B Cesta kolem světa – 1. 6. – 3. 6. 2016 ŠD – výstava KF OVOV – 31. 5. 2016 Celostátní přehlídka školních dětských pěveckých sborů – 27. – 29. 5. 2016 Evropa ve škole – 27. 5. 2016 Rosteme s knihou – 13. 5. 2016 Hasiči – 12. 5. 2016 Hudba Pohár rozhlasu 2 – 25. 5. 2016 Pohár rozhlasu 1 – 25. 5. 2016 Závěrečná Školička – 23. 5. 2016 Soutěž mladých zdravotníků – 4. 5. 2016 Krajský přebor v orientačním běhu – 29. 4. 2016 Fotografie 1. B Minifotbal – krajské finále – 27. 4. 2016 Sapere – vědět, jak žít – republikové finále – 27. 4. 2016 Žonglér 2016 – 25. 4. 2016 Školička – 25. 4. 2016

Jarní čtyřlístek – Vrabčáci – Plzeň – 21. 4. 2016.

Tvorba plakátů a ústní prezentace vybraného prvku Autobahnspiel – 20. 4. 2016 Okresní finále ve fotbalu – 15. 4. 2016 Krajská přehlídka DPS – 14. 4. 2016 Soustředění sborů – Hotel Jelínek – 6. 4. – 8. 4. 2016 Noc s Andersenem – 31. 3. – 1. 4. 2016 OB Makak – 31. 3. 2016 Velikonoce – 2. B Plavecký kurz – 2. B Vrabčáci + G. Beňačková + M. Štěch – 1. 4. 2016 OVOV – 31. 3. 2016 Daruj knihu – 3. výběrový den – 31. 3. 2016 Dětská recitace 2016 – 19. 3. 2016 Faber 2016 – 17. 3. 2016 Atletická liga – 15. 3. – 16. 3. 2016 Lyžařský výcvik – běžky – 29. 2. – 4. 3. 2016 Lyžařský výcvik – sjezdovky – 29. 2. – 4. 3. 2016 Autorské čtení – 14. 3. 2016 Tajná písma – 8. 3. 2016 Daruj knihu – 2. výběrový den – 10. 3. 2016 Závody 1. tříd – 3. 3. 2016 David Deyl a Vrabčáci – 27. 2. 2016 Daruj knihu – 1. výběrový den – 3. 3. 2016 Příprava a vlastnosti O2 a CO2 – SPch Plavecký výcvik – 2. A, 2. B, 3. C Podtlak kapalin – SPch – 26. 1. 2016 Ekocentrum – Zima – 1. B – 26. 1. 2016 OB – běžky Zápis 2016 – 4. 2. 2016 Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR – 21. 1. 2016 Mezinárodní obchod – projekt 7. A Vánoční trhy v Drážďanech – 17. 12. 2015 Vánoční vystoupení pro školky – 1. A, 1. B a 5. A – 17. a 18. 12. 2015 Šplhoun 2015 – 16. 12. 2015 Vánoční slavnosti – 15. 12. 2015 Literární soutěž – 10. 12. 2015 Tvoříme duší – adventní koncert – 5. 12. 2015 Mšenský bazárek Mikuláš – 4. 12. 2015 Předávání slabikáře – 1. A a 5. A – 26. 11. 2015 Předávání slabikáře – 1. B a 5. A – 1. 12. 2015 Poslanecká sněmovna – 18. 11. 2015 WCOPA – I. Kardosová – 14. 11. 2015 Děvčátko z Bengálska – 1. B – 13. 11. 2015 Podzimní výstava v ŠD Senát – Exkurze Praha – 22. 10. 2015 Halloween – ŠD – 27. 10. 2015 Chemikova zahrádka – SPCH Pěstování krystalů – SPCH Bruslení – 4. A Logická olympiáda – diplomy DOD ve SZÚ Jablonec n. N. – 15. 10. 2015 Daniel Rossi – 14. 10. 2015 Amos a EDUCA 2015 – 9., 15., 16. 10. 2015 Fotografie prvňáčků – 1. c Fotografie prvňáčků – 1. b Fotografie prvňáčků – 1. a TechUp – 30. 9. 2015 Friesovy boudy – 16. – 17. 9. 2015 Radostín – 7. – 9. 9. 2015 Divadlo Narcis – 16. 9. 2015 Nemocnice Jablonec n. N. – den otevřených dveří – 16. 9. 2015 Návštěva maskota FK – 1. 9. 2015

Školní rok 2014-2015

Rozloučení se školním rokem 2014/15 – 24. 6. 2015 – Střelnice

Školní rok 2013-2014

Mozart revue 2014 – 10. 6. 2014

Školní rok 2012-2013

Mozart revue 2013 – 12. 6. 2013

Školní rok 2011-2012

Mozart revue – 14. 6. 2012

Školní rok 2010-2011

Mozart revue 2011 – 2. 6. 2011

Školní rok 2009-2010

Mozart revue 2010 – 10. 6. 2010

Školní rok 2008-2009

Mozart revue – 3. 6. 2009

Školní rok 2007-2008

Mozart revue

Školní rok 2006-2007

Mozart revue