Informace k začátku školního roku 2019/2020

Rozdělení žáků do 1. a 7. tříd + umístění přestupujících žáků do naší školy zveřejníme na webu školy v aktualitách a na hlavním vstupu do školy nejpozději v pátek 30. 8. 2019 v odpoledních hodinách.

Seznam přijatých žáků do školní družiny zveřejníme na webu školy v aktualitách, na hlavním vstupu do školní družiny a na hlavním vstupu do školy v pondělí 2. 9. 2019 v odpoledních hodinách.

Zahájení školního roku pro žáky školy proběhne v pondělí 2. 9. 2019 v prvních dvou vyučovacích hodinách (8:00 – 9:40).

Rodiče žáků prvních tříd zveme na začátek školní docházky jejich dětí. První vyučovací hodina proběhne společně. V druhé vyučovací hodině odejdou děti s vychovatelkami do školní družiny a rodiče zůstanou na první informační schůzku s třídními učiteli. Informace, které rodiče dostali při zápisu do školy, jsou umístěny též na webu školy (škola – dokumenty ke stažení).
Přezuvky žáci potřebují až od druhého školního dne.