Krajské finále Mc Donald´s Cupu

středa 22. 5. 2019 – Liberec – FC Slovan U Nisy – Krajské finále Mc Donald´s Cupu 2019

Neočekávaný fantastický úspěch malých fotbalistů – 1. místo a postup na Svátek fotbalu do Olomouce

Za stálého mrholení probíhalo krajské finále na umělce U Nisy. Naši malí fotbalisté tam hráli již vloni, o kategorii niž obsadili 2. místo. To chtěli přinejmenším zopakovat! Trenér M. Polman měl na soupisce hráče 4. a 5. tříd, většina týmů měla pouze páťáky!! Již první zápasy ukázaly, že se o vítězství budou prát tři týmy – ZŠ Lesní Liberec, Mozartovka a ZŠ Pod Ralskem Mimoň. To se i potvrdilo. Nejdříve kluci zvítězili nad Mimoní 2 :  1, remizovali s domácím favoritem ZŠ Lesní 2 : 2 a rozstříleli nejslabší tým ze ZŠ Roztok u Jilemnice 9 : 0! Zvítězili se 7 body a skórem 13 : 3, Břetislav Hušek s 5 góly se stal nejlepším střelcem v kategorii „B“ krajského finále.

Kdo se o další výrazný úspěch přičinil ? Brankáři Petr Milisdörfer, Ivo Viktor, hráči v poli: Lukáš Velechovský, Lukáš Vrabec, Jakub Špaček, Břetislav Hušek, Daniel Stehlík, Daniel Daníček, Lukáš Hrubý, Václav Jirků, Denys Hafynec a Viktor Dudek. S týmem panu Polmanovi pomáhali Ondřej Zámečník a Vojtěch Vorel. Všem uvedeným patří poděkování, stejně tak fotbalovým trenérům mládeže FK Jablonec, protože to je i jejich vizitka. Úkolem pana Polmana – školního trenéra, je dát k sobě vhodné typy malých fotbalistů a vtisknout jim taktiku. Že se to společně daří, svědčí postup na Svátek fotbalu…..

Napište nám

Poznámka: Protože komentáře jsou redakčně kontrolovány, jejich publikování může být opožděno.