Lyžuj lesy

Žáci ZŠ Mozartova na Lyžuj lesy

Ve středu 30. 1. 2019 se v lyžařském areálu Kolečko konal druhý ročník obratnostního závodu na běžkách, které po celé republice konají Lesy ČR – Lyžuj lesy 2019. Na závodníky čekala 700m dlouhá trať plná zajímavých překážek.
Naše škola sem vyrazila v počtu 10 žáků, kteří si trať do jednoho užili. Dokonce jeden ve své kategorii sklidil velký úspěch. Marek Lesák (4. B) v kategorii chlapců 3. – 4. tříd obsadil 3. místo. Ostatní naši závodníci si vedli ale také skvěle. Otto Slavík (3. B) obsadil ve své kategorii krásné 8. místo. David Polák (9. A) 5. místo a Matěj Jodas (9. A) hned za ním na 6. místě. V kategorii 7. – 8. tříd Petr Duštíra (7. A) 13. místo, Lukáš Sirůček 14. místo a Matouš Janda (8. A) 24. místo. Naše tři děvčata si vedla také dobře. V kategorii 3. – 4. tříd byla na 14. místě Barbora Grofová (4. B). V kategorii 5. – 6.tříd Alice Dobrovolná (5. A) 7. místo a Aneta Krejzová (6. B) 9. místo.
Všem našim závodníkům děkujeme a těšíme se příští rok na další ročník Lyžuj lesy. Více na www.lyzujlesy.cz.

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.