Mc Donald´s Cup

Zprávy z letošního ročníku McDonald´s Cupu z pohledu Mozartovky

V kategorii „A“ se svěřenci trenéra Kozderky představili na domácí umělce, ale po výhře nad Rychnovem a po debaklu od vítězné Arbesovky se umístili na 2. místě bez postupu do OF. Malé fotbalisty může utěšit informace, že prohráli s okresním vítězem, který po zásluze postoupil do krajského finále!

V kategorii „B“ se hráči 4. – 5. tříd pod taktovkou pana Polmana představili v tanvaldské skupině. Z důvodu deštivého počasí byl turnaj odehrán ve sportovní hale, což nám sice moc nesvědčilo, ale po těsných výhrách to znamenalo postup. ( Mozartova – MZŠ Zásada 2 : 0, Mozartova – ZŠ Velké Hamry 1 : 0, Mozartova – ZŠ Tanvald Sportovní 1 : 0 )

17. 5. 2019 hřiště u ZŠ Mozartova – okresní finále 2019

Velmi vyrovnaný byl finálový turnaj ve starší kategorii a již první zápas našich malých fotbalistů byl napínavý až do samého konce. Chlapci porazili ZŠ Pasířskou 2 : 1, když zápas rozhodl sólem přes celé hřiště Lukáš Velechovský. Další dva finálové zápasy už chlapci měli pod kontrolou. ZŠ Na Šumavě porazili 8 : 2 a ZŠ Železný Brod 4 : 0 a to znamenalo 1. místo a postup do krajského finále 22. 5. v Liberci.
Kdo v tomto úspěšném týmu hraje? Brankáři Petr Milisdörfer a Ivo Viktor, hráči Lukášové Vrabec, Hrubý a Velechovský, Jakubové Špaček a Douděra, Daniel Stehlík, Břetislav Hušek, Daniel Daníček, Denys Hafynec, Václav Jirků, Jan Kožíšek a Viktor Dudek.

Informace o akci na: www.nasejablonecko.cz

Napište nám

Poznámka: Protože komentáře jsou redakčně kontrolovány, jejich publikování může být opožděno.