OF v minikopané

17. 4. 2019 – hřiště u ZŠ Mozartova – OF v minikopané – kategorie IV.

1. místo a START podle očekávání. Kam až dojdou nejstarší fotbalisté letos ???
Asi těžko lze hledat v okresním měřítku vážnějšího soupeře, který by naše nejstarší chlapce potrápil v jejich sportovním odvětví. Jejich nadvláda se potvrdila a team trenéra Jana Kozderky s přehledem zvítězil a opět postoupil do krajského finále do Turnova.
Postupně chlapci porazili ZŠ Desnou 6:0, Gy Ant. Randy 8:0, ZŠ Na Šumavě 6:0, ZŠ Školní Železný Brod 16:0 a ZŠ Pelechovská 5:1. S impozantním skóre 41:1 a s plným počtem bodů chlapci zvítězili – PARÁDA!
Byli to hráči z 8. a 9. tříd: Bureš, Jodas, Polák, Skalický, Řezníček, Karban, Žitka, Werani a Kuhn.
Nejlepšími střelci v OF byli naši hráči Vojtěch Werani a David Polák s 8 brankami.

Napište nám

Poznámka: Protože komentáře jsou redakčně kontrolovány, jejich publikování může být opožděno.