OP družstev ZŠ a SŠ v plavání

čtvrtek 15. 11. 2018 – Plavecký bazén U Přehrady – OP družstev ZŠ a SŠ v plavání

Tradiční soutěž pro školy dostala s vypsáním soutěže družstev jiný rozměr. Řada škol se neúčastní, protože nedají dohromady šestičlenná družstva v jedné kategorii. I z Mozartovky byl letos počet družstev snížen. Na prvním stupni to byla pouze kategorie II., žáci 4.- 5. tříd, na druhém pouze plavci ve III. kategorii – žáci 6. a 7. tříd. V minulosti po závodech posílali organizátoři na Mozartovku řadu diplomů a cen, letos pouze DVA!  Pro Jitku Českou za 3. místo 25m kraul a družstvu chlapců III. kategorie za vítězství v družstvech – super výsledek.

Výsledky a umístění: kategorie II. dívky
3. místo Jitka Česká 25m kraul
4. místo Klára Janatová 25m prsa
8. místo celkově

kategorie II. chlapci
5. místo Sebastian Trojan 25 kraul
3. místo štafeta 6 x 25m
5.místo celkově

kategorie III. nejúspěšnější letošní plavci!!
5. místo Jan Český 50m kraul
6. místo Vojtěch Werani 50m kraul
6. místo Ondřej Zámečník 50m prsa
1. místo štafeta 6 x 50m
1. místo celkově!! (v týmu ještě Jakub Škaloud, David Buriánek a Vojtěch Vorel)

kategorie III. dívky
4. místo Pavla Kumstátová 50m kraul
6.místo celkově
Poděkování patří i paním učitelkám Lence Šlesingerové a Janě Málkové za organizační zvládnutí celé sportovní akce.