Přespolní běh družstev – okresní finále

25. 9. 2019 – Kolečko Břízky Jablonec nad Nisou – Okresní finále v přespolním běhu družstev

Tradičně první sportovní disciplína nového školního roku – přespolní běh pod názvem “ Běháme s BK TOUR“ dopadl pro naše družstva velice dobře.
Starší žáci a žákyně postoupili do krajského kola z druhého, respektive třetího místa v okresním finále.
Z výsledků: mladší dívky = celkově 6. místo, nejlepší v pořadí na 18. místě Jitka Česká,
                     mladší chlapci = 5. místo, nejlepší také pátý Lukáš Vrabec,
                     starší dívky = 3. místo + postup, parádní umístění  = 2. místo – Pavla Kumstátová, 6. místo Ema Feilhauerová
                     starší chlapci = 2. místo + postup a dva chlapci mezi pěticí nejlepších, na 4. místě Vojtěch Werani, na 5. místě Benjamin Finnimore.