Republikové finále Poháru rozhlasu

11. 6. 2019 Plzeň

Žáci ZŠ Mozartova se probojovali až do republikového finále v Plzni.

Pohár rozhlasu mladších žáků se skládá z těchto atletických disciplín: 60 m, 1000 m, skok vysoký, skok daleký, hod kriketovým míčkem a štafeta 4x 60 m. 

Cesta do republikového finále vedla přes okresní finále v Jablonci, kde naši kluci obsadili 2. místo se ziskem 4500 bodů. Dalším krokem bylo parádní vítězství v krajském finále v Turnově, kde naši chlapci získali 4962 bodů. Na republikové finále jsme odcestovali bojovat o celkové umístění do Plzně. Po sečtení všech disciplín obdrželi kluci 4864 bodů a umístili se na pěkném 8. místě (vyšší příčka nám utekla o pouhé 3 body).

Všichni chlapci v jednotlivých kolech podávali kvalitní výkony a získali tak v letošním školním roce nejlepší celkové umístění pro naši školu. V Poháru rozhlasu se předvedli tito žáci: Vladimír Bureš, Nikolas Čurda, Benjamin Finnimore, Jakub Gaši, Denis Hušek, Martin Chlum, Sebastian Stamidis, Jakub Škaloud, Matěj Vopat, Vojtěch Werani, Ondřej Zámečník. Kluci díky.  

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Napište nám

Poznámka: Protože komentáře jsou redakčně kontrolovány, jejich publikování může být opožděno.