Čeps cup

Dne 5. 11. 2019 se uskutečnil ve sportovní hale na Smržovce florbalový turnaj Čeps cup kat. 2 (3. – 5. tř.) Naše škola vyslala svůj tým ve složení: Milisdorfer P., Lesák M., Melichar J., Hrubý L., Frýdecký P., Tesař L., Linka J. Chlapci se umístili na pěkném 3. místě. Nejlepšími střelci týmu byli Milisdorfer P. – 5 branek, Lesák M. – 5 branek, Melichar J. – 4 branky, Hrubý L. – 3 branky, Frýdecký P. – 2 branky, Tesař L. – 1 vstřelená branka.

Atletický 4boj

15. 10. 2019 Atletický stadion Ludvíka Daňka v Turnově – Krajské kolo atletického 4 boje

PARÁDNÍ ATLETICKÉ VÝKONY NAŠICH ŽÁKŮ v krajském finále
Týmy starších žáků a žákyň školy se zúčastnily krajského finále  v Turnově. Věčný rival Arbesovka byl sice úspěšnější, ale výsledky našich chlapců a dívek v kraji jsou letos více než parádní….
Starší chlapci = 3. místo
, v první desítce pořadí jednotlivců na 4. místě Josef Hanzlíček, na 8. místě Nikolas Čurda. Dále v týmu bodovali Ondřej Zámečník, Jakub Škaloud a Matěj Vopat.

Starší dívky = 4. místo, na medailových pozicích výborné atletky 2. Ema Feilhauerová a 3. Pavla Kumstátová – FANTAZIE. Další dvě dívky Kristýna Kohoutková a Kateřina Vašků sice bojovaly, ale na nejlepším dívkám nestačily, přesto týmu pomohly na parádní 4. místo v Libereckém kraji. Poděkování patří učitelům Tv i trenérům, dále paní učitelce Málkové za zajištění této sportovní akce.

Další fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Přespolní běh družstev – krajské finále

8. 10. 2019 Kolečko Břízky – Krajské finále v přespolním běhu družstev – BĚHÁME S BK TOUR

Kategorie H IV. – parádní 3. místo v krajském finále
Družstvo Mozartovky ve složení: Vojtěch Werani, Martin Chlum, Ondřej Zámečník, Jakub Škaloud, Josef Hanzlíček a Matěj Vopat vybojovalo bronzovou příčku v krajském přeboru.
Kategorie D IV. – celkové 7. místo v KF.
Všem patří poděkování za reprezentaci školy a paní učitelce Janě Málkové za organizaci a zajištění těchto sportovních akcí v chladném podzimu.