Školní parlament

Činnost školního parlamentu

Školní parlament pravidelně každoročně zajišťuje organizaci Mikuláše, kdy školou prochází průvod čertů a andělů vedeny Mikulášem, aby drobným dárkem potěšil malé děti a trochu připomněl těm zlobivým, že se mají zklidnit.
Dále pomáhají děti z parlamentu při Dnech otevřených dveří, případně při zápisu do 1. tříd.

Činnost školního parlamentu ve školním roce 2013-2014

Mikuláš 2013
Ve čtvrtek 5. 12. již tradičně na naší škole zvonily řetězy, řádili čerti a andělíčci rozdávali drobné dárečky hodným dětem. I letos se našli „zlobiči“, kteří nakonec před Mikulášem zvážněli, sem tam uronili slzičku strachu a slibovali, že se už polepší.
Nezapomněli jsme ani na mšenské školkáčky, budoucí školáčky a i zde slzičky nakonec vystřídal úsměv a radost z dárků.
Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Činnost školního parlamentu ve školním roce 2010-2011

Den dětí

Den dětí v naší škole!!!!

Bylo to tak, že … čtěte dále

Fotografie k prohlédnutí jsou zde.

Mikuláš na „Mozartovce“
V pátek 3. 12. vypuklo na „Mozartovce“ mikulášské radování. Děti ze školního parlamentu zajistily milé překvapení a také trochu postrašení dětem z 1. stupně a mšenským školkáčkům. Všichni si to užili, na slzičky brzy zapomněli a těší se zase na další akce.
Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Činnost školního parlamentu ve školním roce 2009-2010

Poprvé jsme úspěšně organizovali prosincovou akci Mikuláš. Proběhla ve mšenských „mateřinkách“ a na prvním stupni naší školy. Děti měly radost z Mikuláše a andělů, čertů se trochu bály, i slzičky byly, vše však končilo úsměvem.
Na počátku kalendářního roku 2010 již také tradičně členové parlamentu pomáhali při Dnech otevřených dveří, kdy si s budoucími prvňáčky hráli a povídali.
No a co nás čeká? V červnu Hry brouka Pytlíka. Už se těšíme!

Činnost školního parlamentu ve školním roce 2008-2009

Celkem šest akcí :
ZÁŘÍ – 2x akce BROUK PYTLÍK pro mšenské mateřinky
LEDEN – pomoc při dnech otevřených dveří (3 dny)
ČERVEN – akce BROUK PYTLÍK pro naše prvňáčky