Žákovská liga – 2. kolo – starší žáci, žákyně

středa 20. 3. 2019 – AH Střelnice – 2. kolo žákovské ligy – starší žáci, žákyně

Další úspěchy v atletické hale na Střelnici pro naše žáky. Starší chlapci potvrdili příslušnost k atleticky nejúspěšnějším školám Jablonce 3. místem ve druhém kole i celkově, starší dívky díky vynikající Pavle Kumstátové a Elišce Latislavové udržely 4. místo ve druhém kole i celkově. Poděkování za reprezentaci školy patří samozřejmě všem atletkám i atletům z 8. a 9. tříd.
Kategorie dívek: 1. místa vybojovala v bězích na 300 m a 1 500 m Pavla Kumstátová, 2. místo v běhu na 60 m a 5. místo ve skoku do dálky obsadila Eliška Latislavová, k těmto nejúspěšnějším dívkám se velmi dobrými výkony zařadily: Kristýna Solfronková, Klára Urbanová, Adéla Pavlíková, Kateřina Baloghová, Kristýna Rydvalová a Veronika Dáňová.
Kategorie chlapců: tak výrazné úspěchy “ na bedně“ chlapci neměli, přesto se v nabité konkurenci neztratili, koule: 2. místo Nikolas Čurda, 6. místo Lukáš Kunc, 300 m – 5. místo Vojtěch Werani, výška – 3. místo Tomáš Viktorín, štafeta 4 x 150 m – 4. místo.
K nim se připojili: Lukáš Kramár, Matěj Jodas, David Řezníček, Vladimír Hartig, Pavel Boušek, David Polák a Jerman Radek.
Všichni atleti získali své body do celoroční soutěže Sportovec roku.
O atletickou ligu se starali učitelé Tv – Jany Málková a Lejsková, Radek Lesák a Jan Kozderka.

Napište nám

Poznámka: Protože komentáře jsou redakčně kontrolovány, jejich publikování může být opožděno.