Stávka

O případné středeční stávce budeme informovat zítra dopoledne na webových stránkách školy a na hlavním vchodu.

Přehled akcí: 4. 11. – 10. 11. 2019 (10. týden)

Termín Akce Poznámka
Po
4.11.
8:00-13:00 MH – 1. turnaj v miniházené – kategorie I. + II.
výběr
9:00-15:00 NIDV – seminář pro vedoucí pracovníky
Strategické řízení a plánování ve školách
Poznámka: Soustředění DPS
pondělí 4. – středa 6. 11. = Hotel Jelínek Bedřichov
Út
5.11.
8:00 Sportovní hala Smržovka – florbal kat. II – ČEPS
4. + 5. třída
8:00 NIDV Ústí n. L. – Mikroprojekty ve výuce Nj
St
6.11.
9:00 OVOCE DO ŠKOL
14:00 sborovna – přípravná schůzka – akce Magistrátu v pátek 15. 11.
Čt
7.11.
8:00-9:40 místnost Parlamentu – Deskové hry – 3. A
10:00-15:00 NIDV Liberec – Didaktické studium Nj
10:00-11:40 pokračování Deskových her – 1. A

8.11.
11:00-12:30 Plavecký bazén – plavání 10. lekce – ukončení plaveckého výcviku – 3. A, 3. B, 3. C
odjezd autobusu: 10:30 hod. / zpět 12:50 hod. od bazénu

 

Logická olympiáda

V říjnu probíhala základní kola Logické olympiády, kterých se zúčastnilo 10 žáků kategorie A1 (1. třídy),  4 žáci kategorie A2 (2. třídy), 24 žáků kategorie A (3. – 5. třídy) a 8 žáků kategorie B (6. – 9. třídy).
Výsledky kategorie A1
1.- 2. místo – Kateřina Fričová  1. A
1.- 2. místo – Jan Hercog  1. A
3. místo – Matyáš Zavadil  1. A
Výsledky kategorie A2
1. místo – Kateřina Vlčková  2. B
2. místo – Zuzana Seifertová  2. B
3. místo – Matěj Pfeffer  2. A
Výsledky kategorie A
1. místo – Viola Hojsáková  5. B
2. místo – Daniel Stehlík  5. A
3. místo – Viktor Dudek  5. A
Výsledky kategorie B
1. místo – Daniel Pavelka  7. A
2. místo – Markéta Běhounková  6. B
3. místo – Vilém Zemanec  8. B

Viola Hojsáková, Daniel Stehlík a Viktor Dudek se dostali mezi 50 nejlepších a postoupili do krajského kola.
Pochvala patří nejen jim, ale patří i všem dětem, které se této soutěži věnovaly ve svém volném čase. 

Přehled akcí: 28. 10. – 3. 11. 2019 (9. týden)

Termín Akce Poznámka
Po
28.10.
  STÁTNÍ SVÁTEK
Út
29.10.
  PODZIMNÍ PRÁZDNINY – DVPP Komunikační dovednosti
DVPP – prostor ŠD 8:00 hod. – 16:00 hod.
Poznámka: NEPŘEHLÉDNĚTE!!! – tř. učitelé!!!
V pátek 1. 11. = TERMÍN odevzdání příspěvků na SRPdŠ
St
30.10.
  PODZIMNÍ PRÁZDNINY – DVPP Komunikační dovednosti
DVPP – prostor ŠD 8:00 hod. – 16:00 hod.
Čt
31.10.
8:00-13:30 Výuka NORMÁL

1.11.
8:00 HALLOWEEN – školní akce Parlamentu
9:00-14:30 TUL Liberec – Krajské kolo Logické olympiády
11:00-12:30 Plavecký bazén – plavání 9. lekce – 3. A, 3. B, 3. C
odjezd autobusu: 10:30 hod. / zpět 12:50 hod. od bazénu
Poznámka: TERMÍNY:
1) ODEVZDÁNÍ peněz na SRPdŠ – třídní učitelé
2) KONTROLA TK – říjen 2019
3) UKONČENÍ SBĚROVÉ AKTIVITY – odvoz sběru
Poznámka: Následující týden:
pondělí 4. 11. – MH Jablonec – zahajovací turnaj soutěže škol v házené
pátek 8. 11. – ukončení plaveckého výcviku 3. tříd

 

BejbyKoktejl

V 1. čísle časopisu BejbyKoktejl byli za nejlepší tvůrčí počin oceněni:
Andrea Vanišová ze 2. B za Příběh o poníkovi Ryzáčkovi
Václav Němec ze 3. C za článek Kotě
Viola Hojsáková z 5. B za článek Prázdniny v Římě
Všichni dostali svůj časopis a sladkost.
 
V křížovkářské soutěži se sešlo 64 správných odpovědí, sladkou odměnu získali:
Lukáš Faigl ze 3. C
Tereza Čičmancová ze 4. A
Jakub Linka z 5. A
Bára Grofová z 5. B
Agáta Viktorová z 5. C

1. číslo je ke stažení zde.