Přehled akcí: 25. 11. – 1. 12. 2019 (13. týden)

Termín Akce Poznámka
Po
25.11.
7:30-11:30 MH U Přehrady – skupina florbal – kategorie III.
8:30 MD – divadelní představení – Strach má velké oči – 3. A, 3. B, 3. C
odchod žáků 7:45 hod. / bez dopravy / cena představení 60,- Kč
8:55-11:40 Preventivní program MAJÁK, o. p. s. –  9. B
“Rizikové sexuální chování”

Út
26.11.

7:15 kabinet VP – schůzka vyuč. 1. tříd
8:00-11:40 místnost Parlamentu – NAKAP – Deskové hry – pokračování – 3. C, 1. C
1. – 2. hod. – 3. C
3. – 4. hod. – 1. C
8:00-12:30 AH Střelnice – 1. kolo Žákovské atlrtické ligy – mladší žactvo
8:55-10:45 Primární prevence – Zdravý životní styl – 7. B
studentka TUL
9:40 sborovna 1. stupně – ABM školám – ukázka didakt. pomůcek
didaktické pomůcky tvořeny samotnými učiteli
ukázka pro učitele 1. stupně
St
27.11.
8:00-12:30 AH Střelnice – 1. kolo Žákovské atlrtické ligy – starší žactvo
8:55-11:40 Preventivní program MAJÁK, o. p. s. –  5. B
“Jsem originál”
16:00-18:00 KONZULTAČNÍ ODPOLEDNE
všichni vyučující
1. stupeň – Třídní schůzky 16:30 hod – 1. A, B, C /2. A, B /3. A, C
ostatní třídy 1. st. = konzultace
Poznámka: TERMÍN ODEVZDÁNÍ PODKLADŮ PaM
Čt
28.11.
9:30-11:30 MH U Přehrady – FUTSAL okresní kolo – kategorie IV.
13:30-16:30 KÚ Lbc. kraje – NAKAP – seminář “Učení (se) bez překážek”
Pá 29.11. 8:15-10:00 DDH Podskalí 9 – 1. lekce – Chodec – 3. A
8:30-10:00 Plavecký bazén – plavecký výcvik – 2. lekce – 2. A, 2. B
odjezd autobusu v 8:15 hod. ze zastávky Mšeno – škola, návrat v 10:30 hod. zpět – zaj- Busline
Poznámka: TERMÍN KONTROLY TK – listopad
 

Havárie pitné vody, nouzový oběd

Vážení rodiče,
vzhledem ke komplikacím na vodovodním řadu jsme nuceni změnit oběd v pondělí 18. 11. 2019.
V nouzovém režimu zajistíme:
Polévka kuřecí se zeleninou, chléb
Koláč sváteční mák/tvaroh
Čaj
Přihlašování a odhlašování obědů probíhá jako obvykle.

Mgr. Karel Opočenský
ředitel školy

Přehled akcí: 18. 11. – 24. 11. 2019 (12. týden)

Termín Akce Poznámka
Po
18.11.
7:30-11:30 MH U Přehrady – OF ve florbalu – kategorie IV.
8:30 Spolkový dům Floriánka – MC Jablíčko – výstava ZDRAVÍ – 1. B
Poznámka:
1) zápis známek – 1. čtvrtletí = BAKALÁŘ
2) zápis ŽK + EŽK – středa 27. 10. 2019 = 16:00 – 18:00 hod. KONZULTAČNÍ ODPOLEDNE

Út
19.11.

8:00-15:30 NIDV Liberec – seminář – Video ve výuce Nj
8:30 MD – divadelní představení – Lotrando a Zubejda – 2. A, 2. B
odchod žáků 7:45 hod. / bez dopravy / cena představení 60,- Kč
8:30-12:00 Městská galerie MY, Kostelní ulice – Konfiskované osudy – 9. A
viz plakátek / 90 minut / ZDARMA
8:30 Spolkový dům Floriánka – interaktivní výstava ZDRAVÍ – 1. A
9:30 Spolkový dům Floriánka – interaktivní výstava ZDRAVÍ – 1. C
13:30 ZŠ Mozartova – kabinet VP – Setkání ředitelů jbc. škol
St
20.11.
8:55-11:40 Projekt Prevence – SVP Frýdlant – 7. B, 7. C
9:00 OVOCE DO ŠKOL
14:00 sborovna – PEDAGOGICKÁ RADA – čtvrtletní
Čt
21.11.
8:00 IQLandia Liberec – exkurze – 8. B
8:55-9:40 Předávání Slabikáře 5. A pro 1. B

22.11.
8:30-10:00 Plavecký bazén – zahájení plaveckého výcviku – 2. A, 2. B
odjezd autobusu v 8:15 hod. ze zastávky Mšeno – škola, návrat v 10:30 hod. zpět – zaj- Busline
Poznámka: NEPŘEHLÉDNĚTE!
následující týden:
pondělí 25. 11. – MD – divadelní představení – Strach má velké oči – 3. A, 3. B, 3. C / 60,- Kč / od 8:30 hod. – BEZ DOPRAVY
                        – Maják – Preventivní program pro 9. B (2. – 4. hod.)
úterý 26. + středa 27. 11. – Žákovská atletická liga – mladší + starší žactvo
středa 27. 11. – 16:00 – 18:00 hod. KONZULTAČNÍ ODPOLEDNE

BOBŘÍK INFORMATIKY 2019

Celkem 76 dětí z naší školy se pustilo do 12. ročníku lovu Bobříka informatiky. Soutěž je určena pro bystré děti se zájmem o svět technologií. Celkem bylo možné získat 192 bodů, úspěšným řešitelem se stal každý, kdo dosáhl 120 bodů. 
V kategorii Benjamin (6. – 7. třídy) je stal jediným úspěšným lovcem Daniel Stolín ze 7. A (136 b).
V kategorii Mini (4. – 5. třídy) získali 1. místo Anna Macáková z 5. C (180 b), 2. místo Daniel Stehlík z 5. A (172 b) a 3. místo Tereza Tarabcová z 5. C (161 b).
Dalšími úspěšnými lovci jsou:
4. B – Vanesa Šmídková, Julie Buschtová
5. A – Viktor Dudek, Martin Seifert, Dominik Volek, Michaela Čermáková, Ondřej Jakub Zhorela, Kateřina Jiroušová, Patrik Frýdecký
5. C – Lukáš Vala, Ivo Viktor, Vašek Jirků, Lukáš Hrubý, Sofie Szillasy, Denis Hafynec, Tereza Koralová
Blahopřejeme!