BejbyKoktejl

ZCELA NEOČEKÁVANÉ ČÍSLO ČASOPISU BEJBYKOKTEJL

Milí čtenáři,

svět se zbláznil … jinak byste přeci v rukou drželi papírové číslo BejbyKoktejlu.
Ve světě řádí pandemie s divným názvem COVID – 19. Přináší nám negativa v podobě strachu o zdraví,omezení a zákazů. Třeba nám zakázali školu, což je zvláštní stav pro žáky i učitele. Neučí se.
Tedy neučí se ve škole, učí se na dálku přes internet doma. Hodně věcí se nyní děje na dálku. Na dálku se také poprvé přichystal BejbyKoktejl. Je úžasné, že si příspěvky našly cestu od svých tvůrců k paní učitelce Osobové. Moc Vám za to děkuji, protože je to (aspoň pro mě) práce, která má smysl.
Někteří dnes vzpomínají na válku, jiní na uhelné prázdniny. My budeme vzpomínat na zavřenou školu koronavirem. To nemůže říct nikdo před námi a doufám, že to nebude říkat ani nikdo po nás.
Divná doba…a přitom píšeme dějiny.

Mgr. Karel Opočenský

2. číslo je ke stažení zde.