Halloween

V pátek 1. 11. 2019 uspořádal Žákovský parlament naší školy halloweenský den. Žáci měli možnost přijít ve strašidelných maskách a soutěžit hned ve třech soutěžích. Soutěž o nejstrašidelněji vyzdobenou třídu vyhrála třída 4. B v čele s paní učitelkou Svobodovou. Soutěž o nejhezčí vyřezávanou dýni vyhrál s přehledem Štěpán Klein ze třídy 5. C. Na druhém místě se umístila se svým výtvorem Šarlota Štichová ze 6. C a třetí místo obsadila dýně Lucie Jaškové ze 4. B. Nejtěžší to měla porota s vyhodnocením soutěže o nejzajímavější halloweenský kostým. Žáků v maskám přišlo velmi mnoho a bylo těžké vybrat nejlepší a nejoriginálnější z nich. Nakonec ale zvítězila maska princezny Lucie Jaškové ze 4. B. Na druhém místě se dle poroty umístila Tereza Koralová z 5. C a její Mrtvá nevěsta. A třetí místo obsadil Adam Žemba ze třídy 2. B. Moc děkujeme všem žákům, kteří se akce zúčastnili, pedagogům, kteří dětem pomáhali s výzdobou tříd a rodičům, kteří s dětmi doma vytvořili masky a dýně.
váš Žákovský parlament

Další fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.