Minifotbal Blansko – republikové finále

Žáci ZŠ Mozartova obsadili 11. místo na republikovém finále v Blansku. 
 
V prvním hracím dnu se odehráli utkání v základních skupinách. Se ZŠ Sever Hradec Králové jsme po dobrém výkonu prohráli těsně 1:2. Ve druhém utkání jsme remizovali 2:2 se ZŠ Letovice a v posledním utkání základní skupiny jsme prohráli 2:5 se ZŠ Edvarda Valenty z Prostějova.
 
Po utkáních v základních skupinách jsme se žáky vyrazili do Moravského krasu na prohlídku propasti Macocha a Punkevní jeskyně.
 
Druhý hrací den nás tak čekali utkání o umístění na 9. až 16 místě. V prvním utkání nás čekal volný los, ve druhém jsme těsně nestačili na ŽS Mládeže ze Znojma a prohráli 1:2. V posledním utkání turnaje jsme hráli se ZŠ Adamov o 11. a 12. místo. Z utkání jsme po dobrém výkonu odešli vítězně se skóre 9:1.
 
Hráči: Velechovský Lukáš, Šimon František, Špaček Jakub, Hušek Břetislav, Vrabec Lukáš, Rejnart Tadeáš, Mihalo Daniel, Knappe Radek, Regenermel Filip, Kvítek Daniel
 
Jan Kozderka