Lyžuj lesy 2024

V úterý 6. února se na stadionu v Břízkách opět uskutečnil závod v běžeckém lyžování pro děti ze základních škol. Trať byla skvěle připravená i navzdory nepřízni počasí, žáci jeli 500, 1000 nebo 2000 m. Kromě nepříjemného stoupání museli zdolávat i různé překážky – podjezd, houpačku, slalom, a aby toho nebylo málo, v závěrečném sprintu do cíle vjížděli pozadu. Ve všech kategoriích soutěžili zvlášť ti, kdo jsou registrovaní ve Ski klubech, a zvlášť ti, kdo běžkují jen rekreačně.

Z naší školy v konkurenci nejlépe obstáli:

Jan Jelínek ze 6. A – 3. místo

Martin Švec ze 6. B – 6. místo

Jaroslav Kupr ze 2. A – 5. místo

Hana Kuprová ze 4. A – 5. místo

Emma Maturová ze 2. A – 5. místo

Tomáš Vašek z 9. B – 5. místo

Všechny děti předvedly skvělé výkony a jely „na plný plyn“, hlavně si však zasoutěžily a dobře se bavily.
Děkujeme za účast a nadšení!

Jablonecký deník článek a fotodokumentaci si prohlédněte zde