Lyžařský kurz – Bedřichov

V týdnu od 10. do 14. 2. se někteří sedmáci naší školy zúčastnili Lyžařského kurzu na běžkách v Jizerských horách.
V pondělí počasí moc nepřálo, takže se museli spokojit se školním hřištěm. Avšak od úterý již projížděli křížem krážem Jizerky. Na běžkách postupně tři dny zdolávali Olivetskou horu, Hřebínek, Novou louku, Kristiánov a Královku. V pátek pro ně byl završením závod v lyžařském areálu Kolečko.

Sportovní úspěchy našich nejmenších …

V lednovém období proběhly 3 sportovní akce pro nejmenší. V rychnovské tělocvičně to bylo Atletění pro prvňáčky a druháčky, v jablonecké atletické hale tradiční závod ” O nejrychlejšího prvňáčka” a novinka v Městské hale u Přehrady – turnaj v halové kopané pro žáky 3. tříd SPORTIMA CUP 2020.

O nejrychlejšího prvňáčka

18. 1.2020 – Jablonecká hala – závod “O nejrychlejšího prvňáčka”

Z páteční nominace postoupili do hlavního závodu tři reprezentanti Mozartovky. V kategorii dívek Adéla Hušková a Eliška Králová, v kategorii chlapců Dominik Rydval. Páteční akci na Střelnici měla pod kontrolou paní asistentka Sandra Válková, sobotní finále před proslulým mítinkem Jablonecká hala už bylo v režii rodičů.
Adéla Hušková i Dominik Rydval získali stříbrné pozice – paráda, v dívčí kategorii byla na 5. místě Eliška Králová.
Právě za těmito dětmi letí velká pochvala, stejně tak za nominaci paních učitelek Veroniky Osobové a Radky Houškové.
Výsledky nominace si můžete prohlédnout zde: dívky, chlapci.

Sportima cup

17. 1. 2020 – Městská hala U Přehrady – SPORTIMA CUP – fotbalový turnaj 3. tříd Libereckého kraje

8 škol z celého kraje, z jabloneckého okresu pouze ZŠ Mozartova, se střetlo ve skvěle připraveném turnaji na umělé trávě ve fotbalové kleci uvnitř Městské sportovní haly. K hlavnímu turnaji byl připojen i turnaj 1 na 1 v malé kleci, což byl pro všechny účastníky zajímavý zážitek.
Tým Mozartovky připravovaný a vedený panem Polmanem byl ještě na poslední chvíli oslaben o 2 dobré hráče, ale ti, co se turnaje v zelenobílých dresech účastnili, si vysloužili velikou pochvalu.
Výsledky:
skupina A:
ZŠ Mozartova – ZŠ Nový Bor 2:5 – hrozivý vstup do turnaje
ZŠ Mozartova – MŠ, ZŠ, ZUŠ Frýdlant 7:4 – první výhra
ZŠ Mozartova – ZŠ Český Dub 5:3 – druhá výhra znamenala 1. místo ve skupině
semifinále:
ZŠ Mozartova – ZŠ Vrchlického Liberec 5:4 – drama až do poslední vteřiny zápasu
finále:
ZŠ Mozartova – ZŠ Hrádek n.Nis. 4:3 super výsledek celého týmu
V brance se vystřídali: Matěj Skrúcaný a Vojtěch Vrběcký,
v poli při hře 4 na 4 hráli: Filipové Čapek a Zámečník, dvě slečny Nela Šedivá a Viktorie Martínková, Sebastian Zich, Lukáš Faigl a Daniel Zelinka.
Pyšný trenér Michal Polman vyzdvihl výkon všech hráčů, z jednotlivců ale vynikli v brance Vojtěch Vrběcký a střelec nádherných gólů “do šibenice” nebo “pod víko”, Filip Čapek.
Pozn. tým vyhrál i doplňkovou soutěž v kleci 1 na 1.
Pro všechny nezapomenutelný zážitek, pro fandící rodiče i úspěšný pátek a pro pyšné předávající cen – pana Petra Tulpu a Davida Mánka to, že v krajském turnaji zvítězili “domácí”….

WordPress › Chyba

Na webu došlo k závažné chybě.

Přečtěte si informace o ladění ve WordPressu.