Projektové dny - “Pojďme, budeme si hrát

Mozart-IN-UM

Projektové dny “Pojďme, budeme si hrát” vrátilo žáky do doby bez telefonů a počítačů. Trávili jsme společně čas hraním společenských, deskových a pohybových her – mezi nejoblíbenější hry patřily Dostihy, Párty alias, bingo, Bobří banda a Twister..

V druhém dni jsme se šli podívat do Muzea hraček v Jablonci nad Nisou, kde žáci mohli vidět hračky a hry minulých generací. Úkolem projektu bylo, aby si děti připomněly, že volný čas jde strávit lépe.

Dle hodnocení žáků se akce povedla, hlavně díky množství her, které mohli vyzkoušet a zahrát si. V muzeu je zaujala různorodost a propracovanost hraček.

Adéla Mařanová a Sandra Válková

Datum vložení: 12. 11. 2025 16:50
Datum poslední aktualizace: 12. 11. 2025 16:51
Autor: Správce Webu