Sportovcům z Mozartovky se v letošním roce náramně dařilo.

V letošním školním roce dosáhli žáci a žákyně ve sportovní reprezentaci školy parádních výkonů a výsledků. Do republikových finále se nám podařilo probojovat ve čtyřech disciplínách.
 
Hned v říjnu jsme s kluky ze sedmých až devátých tříd odcestovali na republikové finále v minifotbale v Blansku, kde jsme obsadili 11. místo. Další celorepublikové finále jsme vybojovali až v druhém pololetí a dokázali se umístit v první desítce. Na konci května se kluci z třetích a druhých tříd umístili na fantastickém 2. místě v republikovém finále McDonald’s Cupu v Uherském Hradišti. O týden později opět žáci ze sedmých až devátých tříd obsadili 6. místo na dalším republikovém finále v minifotbale v Kroměříži. Na republikové finále atletického čtyřboje v Opavě bohužel naše družstvo nemohlo odcestovat z logistických důvodů a přetíženého programu ke konci školního roku.
 
Za zmínku určitě ještě stojí druhá místa týmů chlapců a dívek z druhého stupně v krajském finále basketbalu.
 
Žákům děkujeme za reprezentaci a tělocvikářům za přípravu žáků a žákyň. 
 
Jan Kozderka