Sportovní sedmiboj ve školní družině

25. 1. a 1. 2. 2024 

V rámci celoročního projektu „Zdravé Česko“ proběhlo v naší školní družině sportovní odpoledne. Na sedmiboj se děti pilně připravovaly, trénovaly na horolezecké stěně, přeskoky švihadla, trojskok, sedy – lehy, hod na cíl, hod medicinbalem a netradiční běh školou. Snaha a touha porovnat své síly a dovednosti byla veliká. Děti daly do sportovního výkonu co nejvíce energie, nadšení i touhu zvítězit. Sedmiboj se vydařil, slavnostní vyhlášení bylo bouřlivé, plné potlesku a skandování. Za snahu dostali všichni účastníci diplomy a vítězové obdrželi medaile a drobné odměny.    

Děkujeme za pomoc na stanovištích dětem ze školního parlamentu:

Barbora Adamová, Klára Kimáková, Viktorie Martínková, Liliana Hauznerová, Eliška Plecitá, Kateřina Jahodová, Zoe Václavíková, Beata Eklová, Nela Šedivá, Petra Čápová, Kateřina Jiroušová, Yevheniia Hulpa